Коломийський вісник

Районний Фестиваль творчості для дітей з інвалідністю «Повір у себе!»

29 травня 2018 року, в місті Коломия, відбувся районний Фестиваль дитячої творчості для дітей із функціональними обмеженнями “Повір у себе”.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в урочистому заході взяли участь: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк та працівник Єпархіального відділу по взаємодії з навчально-освітніми та виховними закладами прот. Іван Михайленко.

Святковий захід розпочався із благословення духовенства. Звертаючись до присутніх, отець Василь Мізюк привітав дітей зі святом, побажав завжди вірити в свої сили та розкривати Богом даровані таланти. Також священик передав вітання й молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Далі до слова були запрошені: Голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Олексійович Глушков та Голови Коломийської районної ради Роман Васильович Дячук.

Після цього відбулось нагородження учасників Фестивалю подяками та подарунками від Коломийської районної державної адміністрації та Коломийської районної ради.

На завершення для присутніх учасники Фестивалю представили яскраві виступи, які запам’яталися глядачам майстерністю виконання та дитячою щирістю. Кожен номер святкової програми супроводжувався гучними оплесками.

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=65

Posted by on Чер 6 2018. Filed under ВСІ ВІСТІ, КОЛОМИЙСЬКІ ВІСТІ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

300x250 ad code [Inner pages]

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes