Коломийський вісник

Урочисте відзначення 102-ї річниці від дня смерті І. Я. Франка в місті Коломия

30 травня 2018 року, біля пам’ятника Каменяра в місті Коломия, відбулось урочисте відзначення 102-ї річниці від дня смерті великого українського поета, письменника, перекладача, вченого, знаного економіста, громадського та політичного діяча – Івана Яковича Франка.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в святковому заході взяли участь: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк та працівник Єпархіального відділу взаємодії з навчально-освітніми та виховними закладами прот. Іван Михайленко.

Спочатку духовенством була відслужена Панахида за спокій душі Івана Франка. Після заупокійної молитви митр. прот. Василь Мізюк звернувся до присутніх зі словом, в якому наголосив на великій значимості для сучасних українців постаті Каменяра. Також отець Василь передав вітання та молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

На завершення відбулось декламування віршів студентами Коломийського медичного коледжу ім. І. Я. Франка та вихованцями Коломийського міського палацу культури “Народний Дім”.

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=69

Posted by on Чер 6 2018. Filed under ВСІ ВІСТІ, КОЛОМИЙСЬКІ ВІСТІ, ФОТО. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

300x250 ad code [Inner pages]

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes