Коломийський вісник
Category archives for: ПОДІЇ ЦЕРКОВНОГО ЖИТТЯ

Чергова допомога Українським воїнам від Благодійної ініціативи “Захистимо життя”

10 травня 2022 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, на території Управління Коломийської Єпархії, відбулось освячення автомобіля Volkswagen T4 Transporter для потреб воїнів 102-го зведеного добровольчого батальйону 116 бригади Української Армії, які героїчно захищають нашу Державу від нападу російських окупантів.

Автомобіль придбаний з ініціативи волонтерів Благодійної ініціативи “Захистимо життя” на кошти мешканці села Великий Ключів.

Даний транспортний засіб попрямує в зону бойових дій. Разом із автомобілем знову буде передано для українських військових медикаменти та продукти харчування.

Подібна допомога Українській Армії та всім постраждалим від війни завдяки небайдужим людям відбувається постійно.

В урочистому освяченні автомобіля для українських воїнів взяли участь члени наглядової ради та волонтери благодійної ініціативи “Захистимо життя”: митр. прот. Микола Кравчук; старший капелан 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади митр. прот. Михайло Возняк; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук; Василь Шкутяк, Юрій Бойчук та Микола Яковець. 

Волонтери благодійної ініціативи Коломийської Єпархії “Захистимо життя” допомагають воїнам Української Армії, вимушеним переселенцям та всім постраждалим від загарбницького вторгнення росії на територію України.

Джерело

Правлячий Архієрей очолив молитовне зібрання “Пресвята Богородиця єднає в молитві”

8 травня 2022 року, в неділю жінок-мироносиць, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, на кордоні сіл Торговиця та Вербівці, Городенківської територіальної громади, взяв участь у молитовному зібранні “Пресвята Богородиця єднає в молитві”, де біля скульптурного зображення Матері Божої, у співслужінні духовенства, традиційно очолив Молебень до Пресвятої Богородиці.

Біля місцевої Святині Архіпастиря з короваєм та квітами зустріли: благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз з духовенством, діти, молодь та мешканці довколишніх сіл.

За богослужінням Керуючому Коломийською Єпархією співслужили: благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз, благочинний Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрій Ужитчак, митр. прот. Іван Буряк, митр. прот.  Микола Симчич, митр. прот. Михайло Гуменяк, митр. прот. Богдан Войтишин, митр. прот. Ігнатій Липка (УГКЦ), митр. прот. Микола Кравчук, митр. прот. Ярослав Олійник, митр. прот. Михайло Возняк, митр. прот. Іван Осадчук, митр. прот. Іван Терновський, прот. Василь Барчинський, прот. Олексій Мороз, прот. Іван Мороз, прот. Ігор Івасютин, прот. Володимир Молявчик, ієрей Михайло Терновський, ієрей Василь Марковський, ієрей Тарас Гуменяк та протодиякон Антон Трачук.

Разом із численними вірянами, свої молитви до Матері Божої підносили: Городенківський міський Голова Богдан Кобилянськиий з родиною; член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, доктор історичних наук, професор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Василь Васильович Марчук з родиною; член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, відомий благодійник Дмитро Дмитрович Нагірняк з родиною; благодійник Дмитро Дмитрович Боднарчук.

Після відпусту Його Преосвященство виголосив повчальну проповідь, в якій зазначив: “За доброю уже традицією ми зібралися на цьому святому і пам’ятному місці, щоб разом спільною молитвою, нашими проханнями, які сьогодні, звичайно, піднесенні за мир і перемогу, звернутися до нашого Небесного Отця і попросити в Нього благословення, ласки й заступництва. Сьогодні, в День жінок-мироносиць, в день жінки-християнки, в День матері, ми прийшли до нашої спільної Небесної Матері – Пречистої Діви Марїі, щоб усім разом приступити під Її Небесний молитовний Покров і заступництво”.

Також Архіпастир зазначив, що сьогодні всі ми перебуваємо в Хресній дорозі, весь український народ проходиться свою Голгофу і сьогодні кожен із нас підтверджує свою відданість і свою вірність  Господу нашому Ісусу Христу і Його Пречистій Матері, адже Вона сьогодні, як наша Небесна Матір зібрала нас тут щоб благословити.

“Як і Христос переніс Хресні страждання, смерть і Воскрес із мертвих, щоб дарувати нам всім життя вічне, так само й Україна воскресне і підійметься, переможе і запанує мир. І ми до цього  прикладаємо чималих зусиль. Кожен на своєму місці став тим воїном і волонтером. Кожен з нас молиться і просить, працює і трудиться для того, щоб наблизити перемогу, для того, щоб на нашій землі запанував мир і Україна могла ствердитися, як процвітаюча Держава, а український народ, як вільний європейський народ”, – наголосив Правлячий Архієрей.

Також  Владика Юліан подякував духовенству та вірним за спільну молитву, а також Василю Васильовичу Марчуку за підтримання благочестивої традиції – урочистого богослужіння в цей день.

На завершення духовного свята Єпископ Юліан окропив усіх присутніх освяченою водою та подав своє архіпастирське благословення.

Опісля всі присутні хресною ходою вирушили до пам’ятного знаку воїнам ОУН-УПА, де Керуючий Коломийською Єпархією, у співслужінні духовенства, звершив Панахиду за загиблими Героями України, які віддали своє життя за волю і незалежність нашої Держави, а особливо за воїні, які героїчно загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Джерело

Владика Юліан здійснив освячення нової дзвіниці Храму присілку Плай селища Верховина

6 травня 2022 року, з нагоди престольного свята, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Святого Великомученика Юрія Переможця присілку Плай, селища Верховина, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, Чин Малого освячення води та здійснив освячення церковної дзвінниці.

На церковному подвір’ї Преосвященного Владику Юліана з короваєм, квітами й словами привітання зустріли парафіяни і гості  Храму та, під мелодійний передзвін, провели до Святині.

У притворі Храму Керуючого Коломийською Єпархією зустрів благочинний Верховинського благочиння, настоятель Храму Святої Тройці села Ільці митр. прот. Дмитро Михавків та запросив очолити святкове богослужіння.

Його Преосвященству за торжественною Божественною Літургією співслужили: благочинний Верховинського благочиння, настоятель Храму Святої Тройці села Ільці митр. прот. Дмитро Михавків; настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Криворівня  митр. прот. Іван Рибарук; настоятель Храму Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Бережниця та Храму та Храму Святого Великомученика Іоана Сучавського села Криворівня (присілок Устя) прот. Ігор Рибенчук; настоятель Храму Вознесіння Господнього села Чорна Річка та Храму Чуда Архістратига Михаїла села Замагора прот. Володимир Максим’юк; настоятель Храму Святого Пророка Іллі села Кривопілля прот. Петро Якіб’юк; настоятель Храму Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Барвінкове  ієрей Юрій Шкіндюк та протодиякон Антон Трачук.

Під час богослужіння співав хор у складі: Дутчака Володимира (керівник), Дутчак Галини, Рильчук Світлани, Бодоряк Світлани, Соколюк Наталії, Бендзяк Оксани, Храпчук Ірини, Дутчак Тетяни та Рибака Дмитра.

Разом з чисельними парафіянами за богослужінням також молилися: Голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Петрович Бровчук, Голова Верховинської районної ради Юрій Юрійович Філіпчук, член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії та відомий благодійник Дмитро Дмитрович Нагірняк.

Після відпусту Єпископ Юліан звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді.

Говорячи про Світле Христове Воскресіння,  Архіпастир зазначив, що, на жаль, сьогодні ми не можемо в повноті відчувати повноту Пасхальної радості через війну в Україні, але нам варто пам’ятати, що ми з Богом, на боці правди й добра, а тому такий бажаний переможний мир не забариться.

Преосвященний Владика зазначив, що раніше молоде покоління виховувалося на прикладах історичних постатей, які пролили багато крові, замість того, щоб мати за приклад лагідного й покірливого Господа.

Також Правлячий Архієрей розповів про життя та мученицький подвиг Святого Великомученика Юрія Переможця. Він звернувся до етимології самого слова “Мученик”, що в перекладі з грецької означає свідок: “Великомученик Юрій Переможець своїм життям свідчив про Живого Христа. Наслідуючи Святого,  ми також повинні стати свідками Живого Бога своїми добрими справами і нелицемірною любов’ю”.

Щоб укріпити вірних щодо перемоги України у війні над окупантами, Владика Юліан навів приклади минулих благодіянь Божих до Українського народу:  віра  перемогла войовничий атеїзм Радянського Союзу, Україна отримала незалежність, а Православна Церква України отримала визнання.

Після цього Керуючий Коломийською Єпархією привітав релігійну громаду Храму та настоятеля із престольним святом.

Звертаючись до отця Дмитра Михавківа, Його Преосвященство подякував йому за запрошення, мудре адміністрування в благочинні та зразок доброго пастиря для інших священнослужителів.

Опісля Подяки Єпархіального Управління із рук Архіпастиря отримали активні парафіяни та благодійники: Шарабуряк Дмитро Дмитрович, Романюк Іван Дмитрович, Гардежук Михайло Михайлович, Кімейчук Микола Іванович, Коніщук Дмитро Васильович, Думітрак Ганна Юріївна, Гараджук Василь Васильович, Морочило Марія Петрівна, Рибак Володимир Федорович, Шекеряк Марія Юріївна, Морочило Юрій Юрійович та Гардежук Іван Іванович.

У свою чергу отець Дмитро Михавків висловив щиру вдячність Владиці Юліану за візит, мудрі слова повчання, величне свято молитви й вручив святу просфору та букет квітів.

Після уставного Многоліття Архіпастир, у співслужінні духовенства, звершив Чин Малого освячення води та здійснив освячення нової дзвінниці.

Джерело

Духовенство Коломийської Єпархії привітало Владику Юліана із Пасхою Христовою

3 травня 2022 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, було звершено Молебень за перемогу України на російським агресором, після завершення якого духовенство Єпархії привітало свого Архіпастиря із Пасхою Христовою.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук, благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз, благочинний Коломийського благочиння митр. прот. Михайло Сметанюк, благочинний Косівського благочиння митр. прот. Іван Близнюк, благочинний Делятинського благочиння митр. прот. Іван Лавришин, благочинний Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрій Ужитчак та виконуючий обов’язки благочинного Яремчанського благочиння митр. прот. Володимир Стадник.

Під час богослужіння також молились священнослужителі Коломийської Єпархії та парафіяни Кафедрального Собору.

Після відпусту Його Преосвященство звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді.

Також вітаючи священнослужителів із Світлим Христовим Воскресінням, Владика Юліан подякував їм за спільну молитву, жертовний подвиг служіння та побажав щедрих Божих благословінь, переможного миру, земних і небесних благ.

Далі священнослужителі вітали Правлячого Архієрея із величним святом співом Пасхального тропаря та бажали, щоб Воскреслий Господь посилав Архіпастирю міцне здоров’я та давав сил для подальшого плідного служіння Церкві Христовій.

У свою чергу Преосвященний Владика дякував усім за щирі вітання та вручав кожному священнослужителю Пасхальні писанки.

На завершення Архіпастир, у співслужінні духовенства, звершив заупокійну Літію за спокій душ вбитих мирних жителів України та всіх загиблих українських воїнів, які героїчно віддали своє життя у боротьбі з російським агресором.

Джерело

Правлячий Архієрей звершив урочисті богослужінні на Свято Пасхи Христової

24 квітня 2022 року – в День найбільшого християнського cвята – Воскресіння Господа Ісуса Христа, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Пасхальну Полуношницю, Хресний хід, Воскресну Утреню, Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого та здійснив освячення пасок.

Архіпастирю за Пасхальними богослужіннями співслужили: митр. прот. Яків Стефанюк, прот. Андрій Лінкевич, прот. Володимир Андрусяк, прот. Василь Кушерський, ієрей Василь Деркач, протодиякон Антон Трачук, протодиякон Михайло Голіней та диякон Назар Ягнич.

Святкове богослужіння своїм співом супроводжував Архієрейський Хор Кафедрального Собору під керівництвом Володимира Дмитровича Крив’юка.

Урочисте богослужіння розпочалось Полуношницею, під час якої, на 9-й пісні Канону, при словах: «Не ридай по Мені Мати… встану і прославлюся…», Свята Плащаниця була перенесена з середини Храму до Вівтаря та поставлена на Престолі.

Опісля, при співі стихири: «Воскресіння Твоє, Христе спасе…», відбувся Хресний хід довкола Кафедрального Собору та, перед зачиненими дверима, розпочалась Пасхальна Утреня, яка продовжилась Каноном Пасхи в середині Храму.

На стихирах Пасхи Керуючий Коломийською Єпархією, вітаючи клір Кафедрального Собору, дарував Великодні писанки. В кінці Утрені Його Преосвященство зачитав Огласительне Слово Святителя Іоана Золотоуста, яке постійно читається на Пасхальній Утрені.

Далі співались Пасхальні Часи та розпочалась Божественна Літургія Святителя Іоана Золотоустого, однією із особливостей якої є читання Євангелії різними мовами. Так, зокрема, Святе Благовістя в Кафедральному Соборі було прочитано на семи мовах, а саме: на латині читав митр. прот. Яків Стефанюк, єврейською – прот. Андрій Лінкевич, грецькою мовою – прот. Василь Кушерський, німецькою – прот. Володимир Андрусяк, польською – ієрей Василь Деркач, англійською – диякон Антон Трачук та українською мовою – Преосвященний Владика Юліан.

Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія зачитав ієрей Василь  Деркач.

Наприкінці урочистого Богослужіння Преосвященний Владика Юліан освятив Артос – особливий Пасхальний Хліб, який стоїть біля Вівтаря протягом Світлого тижня та привітав вірян із найвеличнішим християнським Святом.

Після відпусту митр. прот.  Яків Стефанюк від імені кліру та парафіян Кафедрального Собору привітав Преосвященного Владику Юліана зі святом Пасхи Христової та вручив Правлячому Архієрею Святу просфору.

У свою чергу Керуючий Коломийською Єпархією подякував священнослужителям і вірним за спільну участь в Пасхальному Торжестві, побажав завжди відчувати Пасхальну радість та вірити, що Світло від Гробу Господнього завжди перемагає темряву, добро перемагає зло й Воскреслий Господь скоро пошле довгоочікуваний переможний мир на Українську землю.

Опісля Єпископ Юліан на подвір’ї Собору освятив паски та пасхальні приношення.

Під час торжественного богослужіння також молились: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський, відомий благодійник Олександр Кошук,  місцеві депутати, керівники структурних підрозділів Коломийської міської ради, Коломийської військової адміністрації та чисельні парафіяни.

Джерело

Владика Юліан здійснив освячення пасхальних гостинців для українських воїнів

21 квітня 2022 року, на подвір’ї Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї, відбулось освячення Пасхальних гостинців для  захисників 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які героїчно захищають Українську Державу від нападу російського агресора.

Пасхальні подарунки для українських захисників зібрані волонтерами Єдиного волонтерського центру міста Коломиї, зокрема координаторами волонтерського центру Олександром Тарасюком та Олександром Чемерисом. Також до цієї акції долучилась благодійна ініціатива Коломийської Єпархії “Захистимо життя”, надавши для військових Пасхальні смаколики.

Керуючий Коломийською Єпархією прочитав Молитви на освячення Пасхальних приношень, окропив їх освяченою водою та побажав, щоб наші воїни змогли насолодитись невимовною радістю від Христового Воскресіння, щоб вщент розбили ворога та живими й здоровими повернулись до своїх рідних.

Правлячому Архієрею під час освячення співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь  Мізюк та прот. Андрій Лінкевич.

 На завершення Архіпастир окропив волонтерів, які супроводжуватимуть вантаж, освяченою водою.

Джерело

Міжконфесійний захід «Спільна молитва за Україну»

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 квітня 2022 року в тисячолітній святині Православної Церкви – Соборі святої Софії Київської взяв участь у міжконфесійному заході «Спільна молитва за Україну».

Предстоятель помісної Української Православної Церкви виголосив молитву про визволення України від агресора:

«Господи, почуй молитви дітей Твоїх і в час важких випробувань Україну від нашестя чужинців звільни. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, Президента та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору.

Пошли на допомогу мужнім захисникам нашим грізного очільника небесного воїнства архістратига Михаїла, щоби диявольські задуми чужинців зруйнували вони.

Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити народ, державу та святині наші. Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь».

Джерело

Владика Юліан звершив Чин Похорону загиблого воїна Української Армії Віталія Кулінича

8 квітня 2022 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан,   звершив Чин Похорону воїна Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” Віталія Кулінича, який героїчно загинув, захищаючи Українську Державу від російського агресора.

Архіпастирю під час заупокійного богослужіння співслужили: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; благочинний Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрій Ужитчак; митр. прот. Тарас Мойсюк; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; прот. Василь Юрчук; прот. Андрій Лінкевич; працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук; прот. Анатолій Момот; ієрей Юрій Кадинський; завідувач канцелярією Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Керуючий Коломийською Єпархією звернувся зі словом, у якому, втішаючи і підтримуючи батька й сестру та всю скорботну родину загиблого воїна, зазначив, що героїчна смерть є виконанням найвищої заповіді, про яку Христос сказав: “Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх” (Ів. 15, 13). 

“Cпасіння роду людського відбулося через Хрест. Господь наш Ісус Христос пережив страшні муки, неймовірні знущання і принизливу смерть, щоб у Воскресінні дарувати нам життя вічне. Тому кожна людина, яка йде до світла, повинна пережити випробовування темрявою”, – наголосив Архіпастир.

Також Преосвященний Владика зазначив: “Немає жодного людського слова, яке б могло у цей день утішити скорботну родину, адже ця рана ніколи не загоїться. Лише Господь, якого іменують Утішителем, може в цей важкий час підтримати й заспокоїти розбите горем серце живих”. 

Опісля Його Преосвященство, згадуючи загиблого Героя,  сказав, що воїн Віталій був людиною глибокої духовності та ще з дитячого віку, разом із батьками, постійно відвідував Кафедральний Собор Преображення Господнього: “Віталій був світлим, радісним юнаком, з великим та добрим серцем, яке понад усе любило Бога, Церкву та Україну”.

Згадуючи про свято Благовіщення, яке святкувалось напередодні, Єпископ Юліан нагадав: “Під час цієї Євангельської події все людство отримало немеркнучу надію про прихід у світ Спасителя, Який народиться у світ від Діви, відкупить людство від гріха, прокляття і смерті. Так і сьогодні, в час важких випробувань, нам потрібно пам’ятати, що після страху, темряви й безнадії, настануть світлі дні та довгоочікуваний переможний мир. Україна знову воскресне і завжди живою буде пам’ять про наших Героїв, які власним життям написали нову сторінку в новітній історії України”.

Далі похоронна  процесія урочистою ходою вирушила  вулицею Івана Мазепи до школи №1, після чого тіло загиблого Героя було перевезено до села Грушів, Коломийського району та похоронене на місцевому цвинтарі.

Віддати шану загиблому воїну також прибули: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський, рідні, друзі, побратими спочилого воїна Віталія та чисельні мешканці міста Коломиї.

Джерело

Молитовне відзначення Дня Народження та Тезоіменитства Преосвященного Владики Юліана

29 березня 2022 року, у вівторок четвертого тижня Великого Посту, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, відслужив Подячний Молебень, молитовно відзначивши День свого Народження і Тезоіменитства.

Під час богослужіння молились: священнослужителі Коломийської Єпархії, представники влади, парафіяни.

Після відпусту від імені духовенства Коломийської Єпархії Правлячого Архієрея із Днем Народженнята Тезоіменитства привітав митр. прот. ЮрійБровчук, виголосивши вітальне слово та вручив величний букет троянд і святу просфору. Також Його Преосвященство привітав благочинний Горденківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз.

Опісля Правлячого Архієрея із Днем Народження і Тезоіменитства привітали: очільники органів влади, керівництво силових структур, благодійники й меценати, парафіяни Кафедрального Собору, інтелігенція, представники місцевих ЗМІ та громадськість.

У свою чергу Преосвященний Владика Юліан звернувся до присутніх зі словом, у якому зазначив, що війна навчила нас цінувати життя: “Часто у суєті земного життя ми забуваємо про рідних, близьких та друзів, думаючи, що ще знайдемо для них час. І так проходить наше життя. Як важливо сказати те, що так хотілося сказати, зробити те, що так хотілося зробити, не відкладаючи на пізніше”.

Преосвященний Владика зазначив, що в цей день він мав намір лише помолитися без будь-якої святкової торжественності, але водночас подякував усім, хто прийшов його привітати: “Наша сьогоднішня молитва за мир і перемогу. Кожен із нас в міру своїх сил та можливостей наближає цю бажану перемогу”.

“Напевно всі ми хочемо зрозуміти суть цієї війни. З духовної сторони ми розуміємо її так: це війна добра і зла, темряви й світла, це війна ворога роду людського проти Божого народу – дітей Божих. Ми повинні пам’ятати, що ніколи ще зло не перемагало добро. Там, де добро, світло, святість, молитва – там є Господь. Все в Його руках. Що не можливе для людей, те можливе для Бога. І війна по волі Йог може несподівано завершитися.

Ніщо не може зупинити схід сонця, енергію його світла та тепла. Ніщо не зможе зупинити правди та нашої перемоги”, – наголосив Архіпастир.

Також Преосвященний Владика подякував усім за щирі слова привітання та спільну молитву.

На завершення Його Преосвященство подав присутнім своє архіпастирське благословення.

Джерело

Урочисте складання військової присяги воїнами Коломийського батальйону територіальної оборони

20 березня 2022 року, на території Коломийського педагогічного коледжу, відбулось урочисте складання військової присяги воїнами Коломийського батальйону територіальної оборони.

В урочистому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Святковий захід розпочався зі спільного виконання Державного Гімну України.

Після цього відбулось урочисте складання присяги військовими.

Далі до слова та благословення було запрошено духовенство. Звертаючись до військовослужбовців, Владика Юліан закликав воїнів завжди пам’ятати одну із Заповідей блаженства, яка звучить: “Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться” (Мт.5, 9).

 “Ви сини Божі, ви  воїни світла, з Вами Бог, ви на боці правди і за вами перемога. Перемога України є неминучою, так як неминучою є перемога добра над злом, світла над темрявою та життя над смертю.”, – наголосив Правлячий Архієрей.

Після виступу духовенства до військових звернулися: Народний депутат України Андрій Іванчук, Голова Коломийської військової адміністрації Любомир Глушков та Коломийський міський Голова Богдан Станіславський.

Далі Благодійний фонд “Покуття” разом із Народним депутатом Андрієм Іванчуком передали військовим бронежилети й автомобіль, а також військову форму.

Правлячого Архієрея на урочистостому заході супроводжували: працівник Єпархіального Управління прот. Василь Бойчук та протодиякон Антон Трачук.

Джерело

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes