Коломийський вісник

Про газету

Перший номер газети побачив світ 18 травня 1990 року. Тоді і до 5 січня 1997 року видання мало назву «Вісник Коломиї», засновником якого була Коломийська міська рада народних депутатів. 1992 року співзасновником газети став і колектив редакції. На зорі змагань за незалежність України газета стала одним із перших демократичних рупорів Коломийщини. Одночасно виходив тижневик газети під назвою «Всевідо».

1997 року газета отримала теперішню назву; згодом набула статусу товариства з обмеженою відповідальністю; міська рада вийшла із співзасновників. Через деякий час, з різних причин, «Коломийський вісник» перестав виходити.

Друге дихання «Коломийський вісник» отримав у 2014 році, коли з ініціативи єпископа Коломийського і Косівського Юліана права на газету та приміщення було передано Коломийській єпархії УПЦ Київського Патріархату. Перший випуск оновленого видання вийшов у вересні 2014 року. Газета висвітлює життя Коломийської єпархії та українського православ’я загалом, публікує історії храмів, життя святих, повчання для юних християн, повідомляє про світські події, порушує релігійні та загальносуспільні проблеми.

Очолює творчий колектив ініціатор і натхненник проекту – головний редактор владика Юліан. Під його керівництвом працюють члени редакційно-видавничого відділу: прес-секретар єпархії ієрей Віталій Козак, протоієрей Юрій Гушул, який також верстає газету, ієрей Анатолій Момот, ієрей Володимир Солоджук. Заступник головного редактора – член Національної спілки журналістів України Ольга Гаврилюк.

 

Останні публікації

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes