Коломийський вісник

Відкриття та освячення пам’ятника Михайлу Васильовичу Вишиванюку у місті Коломия

13 жовтня 2021 року, на площі перед Музеєм Писанкового розпису, відбулось урочисте відкриття та освячення пам’ятного знаку відомому краянину, політику та багатолітньому очільнику Івано-Франківської ОДА – Михайлу Васильовичу Вишиванюку (1952-2016).

У святковому заході взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

На початку до виступу запросили: Коломийського міського Голову Богдана Станіславсько та колишнього Голову Коломийської РДА і товариша Михайла Вишиванюка – Михайла Негрича.

Опісля духовенством було звершено освячення пам’ятного знака.

 Звертаючись до присутніх, Преосвященний Владика Юліан наголосив, що спочилий Михайло Васильович був великою людиною, яка багато зробила для рідного краю, нашого народу та загалом для України, адже, говорячи про локальні речі, які він робив, ми знаємо, що вони йшли у велику скарбницю розбудови і утвердженя нашої Держави.

Також Владика закликав усіх вміло, заради добра використовувати дари і таланти, які кожному благословив Господь.

У святковому заході також взяли участь рідні, друзі та колеги покійного Михайла Вишиванюка.

Керуючого Коломийською Єпархією на урочистому заході супроводжували: благочинний Коломийського міського благочиння  митр. прот. Василь Мізюк, ієрей Юрій Кадинський та ієромонах Осія (Лещишак).

Джерело

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=1042

Posted by on Жов 15 2021. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ КОЛОМИЇ ТА РЕГІОНУ, СУСПІЛЬНІ НОВИНИ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Останні публікації

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes