Коломийський вісник

Освячення нового церковного дзвону в с. Грабич

5 грудня 2021р, в неділю 24 після Пятидесятниці, в Храмі Покрова Пресвятої Богородиці с. Грабич, Отинійського благочиння відбулась торжественна Божественна літургія Святого Іоанна Золотоустого за участю собору священнослужителів благочиння.

З благословення Преосвященного Юліана Єпископа Коломийського і Косівського недільне богослужіння очолив митр. прот. Тарас Мойсюк настоятель Храму святого архистратига Михаїла с. Торговиця, у співслужінні: митр. прот. Івана Мельника настоятеля Храму Покрова Пресвятої Богородиці с. Грабич та Храму св. Юрія Переможця с. Баб’янка і прот. Василя Мороза настоятеля Храму Введення Пресвятої Богородиці смт Отинія.

Опісля богослужіння відбулась знакова подія у житті парафії – освячення нового церквоного дзвону, який був придбаний за кошти відомого політика і мецената Олександра Леонідовича Шевченка.

На завершення богослужіння отець Тарас, подякував Олександру Леонідовичу за жертовність та постійну підтримку для релігійних громад краю, та передав пам’ятну книгу про становлення Православної Церкви України за підписом та благословенням Преосвященного Владики Юліана.

Завершилось богослужіння спільною пам’ятною світлиною

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=1084

Posted by on Гру 5 2021. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ КОЛОМИЇ ТА РЕГІОНУ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes