Коломийський вісник

Відкриття виставки фоторобіт “На рівні хмар. Гуцулія” в місті Коломия

14 липня 2022 року, у Національному музеї Гуцульщини і Покуття ім. Й. Кобринського міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття виставки фоторобіт та фотоальбому На рівні хмар. Гуцулія” священика Православної Церкви України із Львівщини отця Андрія Афтанаса.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у заході взяли участь:  священик Храму Святих рівноапостольних Константина і Єлени міста Коломиї прот. Василь Юрчук та працівник Єпархіального Управління, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук.

Звертаючись до автора виставки та всіх присутніх отець Василь Юрчук найперше передав вітання та молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана, а також побажав отцю Андрію подальших успіхів у пастирському служінні та  творчій діяльності.

Далі відбулась презентація фотоальбому робіт отця Андрія Цианотипія “На рівні хмар. Гуцулія”. У книзі можна побачити надзвичайні краєвиди наших Карпат, а також традиції та побут місцевих жителів – гуцулів.

На урочистій виставці були присутні представники мистецьких кіл та гості міста Коломиї, парафіяни храму Святих рівноапостольних Константина і Єлени міста Коломиї, а також журналісти.

Джерело

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=1371

Posted by on Лип 22 2022. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ КОЛОМИЇ ТА РЕГІОНУ, СУСПІЛЬНІ НОВИНИ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Останні публікації

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes