Коломийський вісник

Владика Юліан благословив відкриття Різдвяного дійства “Розколяда” в місті Коломия

28 січня 2023 року, біля пам’ятника Тарасу Шевчненку на площі “Відродження” міста Коломиї, відбулось відкриття  Різдвяного дійства “Розколяда”.

На запрошення організаторів, в урочистому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

На початку до  слова та благословення було запрошено представників духовенства. Звертаючись до присутніх, Архіпастир нагадав про значення події Різдва Христового у справі спасіння людського роду, адже завдяки втіленню Другої Особи Пресвятої Трійці – Сина Божого, було знищено гріх, прокляття й смерть та даровано кожному спасіння і вічне блаженне життя.

“Сьогоднішнім дійством ми, немовби, прощаємось зі святом Різдва, проте нам завжди варто пам’ятати слова Спасителя: “Я з вами по всі дні, аж до кінця віку” (Мф. 28,  20). Також, цього року ми святкуємо подію Різдва з сумом і тривогою, але з упованням на Боже милосердя та з постійною молитвою і сподіваємося, що дуже скоро прийде перемога та запанує довгоочікуваний мир на нашій землі”, –   наголосив Правлячий Архієрей.

На завершення свого виступу Владика Юліан подякував  організаторам та учасникам за святкове дійство та збереження українських національних обрядів і традицій.

Свято продовжилось виступами колективів Коломийської територіальної громади.

Також для гостей свята було оформлено виставку художніх робіт на Різдвяну тематику та відбувся благодійний розпродаж Різдвяних сувенірів і смаколиків для допомоги Збройним Силам України.

Його Преосвященство на святковому заході супроводжували: прот. Анатолій Момот та протодиякон Антон Трачук.

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=1676

Posted by on Лют 2 2023. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ЄПАРХІЇ, ПОДІЇ ЦЕРКОВНОГО ЖИТТЯ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Останні публікації

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes