Коломийський вісник

Подячний молебень з нагоди 60-ліття члена Єпархіальної ради Коломийської Єпархії Дмитра Дмитровича Нагірняка

17 лютого 2023 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, очолив Подячний Молебень з нагоди 60-ліття  члена Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, відомого благодійника та підприємця – Дмитра Дмитровича Нагірняка та нагородив його високою церковною нагородою.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: благочинний  Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; митр. прот. Микола Кравчук; митр. прот. Мирослав Ніньовський; митр. прот. Тарас Мойсюк; прот. Василь Табачнюк; прот. Ігор Івасютин; ієрей Василь Марковський та протодиякон Антон Трачук.

Після відпусту Його Преосвященство  звернувся до присутніх зі словом, у якому привітав члена Єпархіальної ради Коломийської Єпархії Дмитра Дмитровича Нагірняка із Днем Народження та 60-літнім Ювілеєм, побажавши йому Господніх милостей, духовної радості та  кріпості душевних і тілесних сил для подальшої плідної праці на користь Церкви Христової.

Вітаючи іменинника, Владика Юліан охарактеризував його, як людину глибоко побожну, живої віри й молитовності та доброго серця.

Його Преосвященство зазначив: “Хоча Ви досягли успіху за світськими  мірками, але найважливішим є те, що Ви  є великими в Очах Божих”.

“Ви долучилися до визначної історичної події, ставши у свій час учасником Об’єднавчого Собору Українського Православ’я в місті Києві. Дякуємо Вам за діяльність в якості члена Єпархіальної ради та за те, що прикрашаєте наш Собор і в свій спосіб дбаєте про нього. Високо цінуємо Вашу патріотичну позицію, любов до України та спільно з Вами молимось про перемогу над ворогом та настання справедливого миру”, – наголосив Правлячий Архієрей.

Далі, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Єпископ Юліан нагородив Дмитра Дмитровича Нагірняка високою церковною нагородою – Орденом Святого Великомученика Юрія Переможця.

У свою чергу Ювіляр подякував Архіпастирю за молитву, щирі слова вітань і побажань та високу церковну нагороду.

Цього дня Дмитра Дмитровича вітали: рідні, друзі та колеги.

Завершилось богослужіння уставним Многоліттям.

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=1698

Posted by on Лют 19 2023. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ЄПАРХІЇ, ПОДІЇ ЦЕРКОВНОГО ЖИТТЯ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Останні публікації

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes