Коломийський вісник

Духовенство та вірні Коломийської Єпархії вітають Преосвященного Владику Юліана із 11-ю річницею Архієрейської хіротонії

Ваше Преосвященство!

Сьогодні сповнюється 11 років відтоді, як Ви стали на шлях Архіпастирського служіння. Саме 19 лютого 2012 року у Володимирському Cоборі нашої столиці відбулась Ваша Архієрейська хіротонія. Щиро вітаємо Вас із цією датою, важливою для Вас, для нас і для всіх православних українців – вірних визнаної Православної Церкви України, яка є рівною серед інших Помісних Церков Вселенського Православ’я!

Ще рік тому ми вітали Вас у відносно спокійний час. Бо хоч війна в Україні тривала віддавна, але воєнні дії були локальними й обмежувалися здебільшого Донбасом. Не забуваючи про окупацію Криму й Донбасу, більшість українців найбільшим ворогом впродовж 2020 – 2022 років вважала невидиму загрозу – коронавірусну інфекцію і пов’язані з нею обмежувальні карантинні заходи. І ніхто з нас не вірив, що найгірше – попереду. Що лишень через декілька днів наш споконвічний ворог – московський агресор розпочне повномасштабне вторгнення в Україну.

Ця обставина змінила життя кожного з нас, а перед Церквою постали виклики, яких наше і попереднє покоління досі не знали. Відрадно, що Православна Церква України з перших же днів стала на шлях опору, на захист рідної землі, всебічну підтримку Збройних Сил України. І Ви, як достойний Архієрей нашої Церкви, очолили таку боротьбу на теренах Коломийської Єпархії, серед духовенства і вірних нашої Церкви.

Уже з перших тижнів, з Вашого благословення, в Єпархії було започатковано волонтерський рух. Завдяки нашим парафіянам, готовим жертвувати свої кошти, речі, продукти, час, сили і вміння – підтримку отримують і наші захисники, і тимчасово переміщені особи, які проживають у нашому краї. Неоціненну духовну опіку отримують українські бійці і від Вас особисто, і від священників-капеланів нашої Єпархії, які також є прикладом мужності і звитяги для нас і для своїх фронтових побратимів.

Ви і сам є бійцем – не тільки молитовного, а й ідеологічного, інформаційного, просвітницького фронтів. Ви надаєте нам морально-психологічну допомогу, надихаєте на посилену молитву і працю, підтримуєте надію, вселяєте віру в перемогу. Навзаєм підтримуємо Вашу діяльність та ініціативи, спрямовані на допомогу як тим, хто перебуває в зоні бойових дій, так і мирним громадянам. Бо зробити все для перемоги над московитами стало сенсом життя українців – кожного на своєму місці, у своїй сфері. І наша Єпархія, на чолі з Вами, Владико, – приклад для наслідування всіх інших вірян.

У всіх вітаннях дотепер ми бажали один одному найперше здоров’я. У час війни ключовими стали слова «МИР» і «ПЕРЕМОГА». Тож у цей пам’ятний день, який 11 років тому визначив лінію Вашого життя, бажаємо Вам, дорогий Архіпастирю, насамперед ПЕРЕМОЖНОГО МИРУ. Щоби справедливість восторжествувала, щоби зло, яке уособлює росія, було переможене і знищене нашою рідною Україною, при потужній підтримці світової спільноти. Щоб ми всі, радісними і вдячними устами, змогли воздати хвалу Всевишньому за те, що допоміг нам у цій праведній боротьбі.

Віримо, що так і буде, і сподіваємося, що наступна річниця Вашої Архієрейської хіротонії відбудеться в уже мирній Україні. І нехай Господь, за Вашими і нашими молитвами, благословить нашу рідну землю таким бажаним миром і спокоєм, а побожний український народ – мудрістю і згодою, добробутом та процвітанням!

Многая і благая літ Вам, Владико Юліане!

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=1701

Posted by on Лют 19 2023. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ЄПАРХІЇ, ПОДІЇ ЦЕРКОВНОГО ЖИТТЯ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Останні публікації

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes