Коломийський вісник

Владика Юліан взяв участь у «Форумі волонтерів Прикарпаття – 2023»

4 березня 2023 року, в місті Коломия, у приміщенні «Galeria Korzo», відбувся «Форум волонтерів Прикарпаття – 2023».

На запрошення організаторів заходу участь у форумі взяв Керуючий Коломийською Єпархією, Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Захід розпочався зі спільного виконання Державного Гімну України.

Після цього до слова було запрошено духовенство.

Звертаючись до присутніх, Владика Юліан наголосив  на важливості єднання українців задля досягнення перемоги у війні, а також, що байдужість вбиває, а спільна праця, самоорганізація та великі старання дають бажаний результат: «Перемога і мир не забаряться, адже ми на стороні правди і добра, і що найголовніше – з нами Бог, бо ми любимо свій народ і свою землю».

Владика висловив повагу волонтерам за їх діяльність, додавши, що Церква також долучилася до волонтерського руху, адже на пожертви вірян і стараннями священнослужителів на Схід нашої країни постійно відправляється забезпечення військовим та різноманітна гуманітарна допомога.

На закінчення свого виступу Архіпастир підніс особливу молитву за Україну.

Після слів духовенства присутні вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто загинув у часі війни.

Робота форуму продовжилася вітальним словом командира 79 батальйону 102 бригади, підполковника Сергія Бойка; народного депутата України, члена комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики  Володимира В’ятровича; заступника голови Коломийської районної військової адміністрації Ганни Кравчук.

Під час свого виступу підполковник Сергій Бойко нагородив головну волонтерку Коломийщини, координатора волонтерського центру «Нескорена нація» – Галину Белю особливою відзнакою.

Серед інших участь у форумі взяли участь: народний депутат України Олег Синютка; народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Тетяна Циба; народний депутат України Софія Федина; заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС в Івано-Франківській області Оксана Жураківська; начальник Коломийського відділу податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС Наталія Котурлаш; заступник начальника Коломийського ДПІ ГУ ДПС Мирослава Бундзяк; в.о. начальника митного посту «Коломия» Володимир Яковів; депутат Івано-Франківської обласної ради Євгенія Бардяк; керівник ГО «УСАМ «Нескорені» Олександр Лабецький; представник БФ «Чисті Серцем» Ірина Рабарська; представник координаційного центру підтримки військових Прикарпаття Save Ukraine Now  (SUN) Ярина Мельник; представник оздоровчого центру «Тепло крилатої душі»  імені Степана Тарабалки, директор з питань міжнародної співпраці Анатолій Юзюк;  керівник ГО «Фонд підтримки гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Олександр Тарасюк.

Форум складався з двох тематичних дискусій: «Правова та податкова безпека волонтерів» та «Взаємодія волонтерів – опора ЗСУ».

Завершився захід підведенням підсумків та напрацюванням подальших кроків спільноти волонтерів.

Преосвященного Владику Юліана супроводжував протодиякон Антон Трачук.

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=1722

Posted by on Бер 6 2023. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ КОЛОМИЇ ТА РЕГІОНУ, СУСПІЛЬНІ НОВИНИ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Останні публікації

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes