Коломийський вісник

Заупокійна Літія за загиблими Героями Мироном Забарилом та Володимиром Островським у місті Коломия

12 березня 2023 року, на Алеї Слави Коломийського міського кладовища, була відсужена заупокійна Літія за спокій душ українських воїнів Мирона Забарила та Володимира Островського, які рік тому героїчно загинули в бою з  російськими окупантами, захищаючи рідну землю.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в поминальному заході взяли участь асвященники Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї прот. Василь Бойчук та прот. Анатолій Момот.

Спочатку духовенство звершило заупокійну Літію за полеглими воїнами-захисниками. Опісля зі словом до присутніх звернувся отець Анатолій, який пригадав скорботні події та трагічні переживання рідних і близьк

Також священнослужитель  передав рідним співчуття та слова молитовної підтримки від Преосвященного Владики Юліана.

У молитовному поминанні також взяли участь: Коломийський міський Голова Богдан Станіславський, заступник Коломийського міського голови Роман Остяк, воїни, рідні та близькі полеглих Героїв.

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=1749

Posted by on Бер 14 2023. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ КОЛОМИЇ ТА РЕГІОНУ, СУСПІЛЬНІ НОВИНИ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Останні публікації

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes