Коломийський вісник

12-річчя з дня обрання Блаженнішого Архієпископа Ієроніма ІІ главою Еладської Православної Церкви.

7 лютого 2020 Архієпископ Афінський і всієї Греції Його Блаженство Ієронім II відзначає 12-річчя з дня свого обрання главою Еладської Православної Церкви.

Його Блаженство Ієронім II, який в миру Іоанніс Ліапіс, народився в 1938 році  в Ойнофіте, Беотія. Закінчив філософський і богословський  факультети  Афінського університету і отримав науковий ступінь з археології, візантиністики і теології.

Згодом, завдяки стипендії Грецького державного студентського фонду, він продовжив навчання в аспірантурі Університету Граца, Університету Регенсбурга і Університету Мюнхена.

Після роботи в якості академічного асистента великого археолога професора Анастасіоса Орландоса в Афінському археологічному товаристві він викладав літературу в ліцеї Леона (Школа Леонтія) в Афінах, а також в інших середніх школах в Афінах і Авлоні і був висвячений в сан диякона, а потім пресвітера в 1967 році. Після прийняття сану він залишив свою академічну кар’єру.

Він служив в якості протосинкела єпархії Фів і Левадії, ігумена декількох монастирів,  головним секретарем Священного Синоду Церкви Греції (1978-1981). ).

У 1981 році він був обраний  єпископом Фівським і Левадійський, а 7 лютого 2008 Священним Синодом Церкви Греції обраний новим архієпископом Афінським і всієї Греції, отримавши 45 з 74 голосів в два голосування. процес.  Урочисто зведений на престол 16 лютого 2008 року.

Крім пастирського служіння архієпископ продовжував свою роботу з християнської археології та опублікував два опідручника, а також численні статті, книги з богословських, соціальним і історичним дисциплін.

Під час його перебування в якості митрополита Фівського і Левадійського і під його керівництвом шість монастирів (в цілому 45 ченців) і 17 монастирів (в цілому 110 черниць) були відремонтовані і укомплектовані.

Його соціальна робота також включає в себе створення шкіл-інтернатів, дитячих будинків та створення інституту прийомних сімей, притулків для людей похилого віку, реабілітаційних центрів для розумово обмежених, навчального центру для творчого заняття дітей з особливими потребами.

Джерело :Basilica.ro

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=199

Posted by on Лют 7 2020. Filed under ПОДІЇ ЦЕРКОВНОГО ЖИТТЯ, ЦЕРКВА В УКРАЇНІ ТА СВІТІ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes