Коломийський вісник

Вселенський патріарх Варфоломій: етнофілетизм – “велика небезпека”.

Вселенський Патріарх Варфоломій в своєму недавньому зверненні, описав етнофілетизм як «велику небезпеку».
«Перш за все, ми православні, а потім греки, росіяни, болгари, українці і все інше», – сказав він в інтерв’ю грецькій радіостанції в Австралії.

Крім того, він наголосив на необхідності поважати наші традиції, піднімаючи тривогу про майбутнє Європи. «Ми, як представники Церков, зобов’язані зробити все можливе, щоб європейці слідували заповідями Євангелія в своєму повсякденному житті. Ми не повинні відрізати себе від свого коріння і не забувати, що християнство є основою європейської цивілізації », – сказав він.

Храм Святої Софії належить всьому людству.

Вселенський Патріарх виступив проти перетворення храму Святої Софії в мечеть. «Собор Святої Софії належить всьому людству, – додав він, – і для нас це завжди буде історичний, сповнений традиції і славний християнський храм. Ми хочемо, щоб він залишався музеєм, щоб люди з усього світу продовжували захоплюватися ним ».

Вселенський Патріарх також згадав кілька питань сучасного життя, таких як наукові відкриття і фальшиві новини. «Ми хочемо, щоб все було зроблено в міру. […] Помірність – найкраща річ ». Зокрема, він послався на клонування вівці Доллі, яка є «зловживанням наукою і технікою». Він також говорив про фейкові новини в Церковному світі. «Нерозумно вводити людей в оману помилковими новинами», – сказав він.

Джерело : orthodoxtimes

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=218

Posted by on Лют 10 2020. Filed under ВСІ ВІСТІ, ЦЕРКВА В УКРАЇНІ ТА СВІТІ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes