Коломийський вісник

Вітання Преосвященному Владиці Юліану з нагоди Тезоіменитства та Дня Народження


Ваше Преосвященство !

У цей радісний і водночас сповнений тривоги день ми радо вітаємо Вас із Ювілеєм та днем тезоіменитства. Радісний, бо цього дня ми щасливі знову висловити Вам свою пошану і християнську любов, побажати Господньої милості, сил і наснаги для подальшого служіння на славу Божу. А тривога наша спільна і пов’язана зі згубною пошестю, перед лицем якої завмерла Україна і цілий світ. І лише Церква, і Ви як один з її високих достойників, неустанно молиться за відвернення лиха, за одужання хворих і захист тих, хто уповає на Бога.

Шановний Владико! Ми не вперше вітаємо Вас з особистими святами, адже маємо честь і приємність працювати під Вашим керівництвом упродовж декількох років. І не можемо не відзначити, що рік від року знову маємо за що Вам дякувати: за нові проєкти, за активну архіпастирську діяльність – духовну, організаційну, просвітницьку, культурницьку, яка приносить вагомі плоди для нашої Церкви і держави.

Поруч з Вами неможливо спокійно відсиджуватися – ні священникам по парафіях, ні мирянам по своїх домівках. Ви вмієте запалити, зорганізувати, повести за собою, – а саме цього потребує більшість православних віруючих, свідомих своєї відповідальності за долю Церкви і Держави. Вважаємо Вас одним із найдостойніших представників сучасного духовенства, цінуємо, шануємо і дорожимо Вами, беремо за приклад Ваше служіння і громадську діяльність.

У цей святковий день Вашого Ювілею щиро дякуємо за Вашу невтомну працю, яка робить кращим довколишній світ і нас у цьому світі, та молимо Бога, щоб беріг Вас для нашої великої єпархіальної родини, для Ваших рідних і друзів.

Многих і благих літ Вам, дорогий Архіпастирю!

Редакційна колегія газети “Коломийський вісник”

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=402

Posted by on Бер 29 2020. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ЄПАРХІЇ, ПОДІЇ ЦЕРКОВНОГО ЖИТТЯ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes