Коломийський вісник

Владика Юліан провів зустріч із керівниками силових структур Коломийщини

18 травня 2020 року, в залі засідань Коломийської Єпархії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, провів робочу зустріч із представниками силових органів Коломийщини.

У спілкуванні взяли участь: начальник Коломийського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Маківничук Василь Миколайович, начальник Коломийської місцевої прокуратури Хима Роман Романович, також до розмови долучилoсь керівництво Коломийського міжрайонного відділу Управління Служби Безпеки України в Івано-Франківській області.

Найперше Преосвященний Владика Юліан розповів високим гостям про стан справ у Єпархії та й у Церкві загалом. Далі присутні обговорювали актуальні питання сьогодення. Також йшла мова про активну співпрацю у площині відродження духовності в Україні, вихованні молодого покоління українців у любові до Бога та свого народу.

На завершення зустрічі Архієрей подякував високим гостям за розуміння, співпрацю й підтримку та побажав Господньої допомоги й надалі трудитись над процвітанням рідного краю й Держави загалом.

Також учасники зустрічі обмінялись пам’ятними подарунками.

Джерело: Прес-служба єпархії.

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=473

Posted by on Тра 19 2020. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ЄПАРХІЇ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes