Коломийський вісник

Владика Юліан здійснив освячення дитячого будинку сімейного типу в місті Коломия

18 серпня 2020 року, в місті Коломия, відбулось урочисте відкриття та освячення дитячого будинку сімейного типу.

На запрошення організаторів в урочистому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

На початку відкриття до присутніх звернулись: заступник Коломийського міського голови Володимир Васильович Бойцан та заступник начальника служби у справах дітей Івано Франківської обласної державної адміністрації Віталія Ярославівна Попович.

Опісля до слова та благословення було запрошене духовенство.

Звертаючись до присутніх, Преосвященний Владика Юліан зазначив, що Спаситель, сприйнявши людську природу, зволив зростати у родині. Цим він освятив інститут сім’ї. Також Його Преосвященство побажав батькам та дітям, які будуть мешкати у будинку, власним прикладом творити сімейні стосунки за образом святого сімейства.

“Нехай у вашій сім’ї панує, мир, злагода та любов”, – підсумував свої побажання Архіпастир та подарував мешканцям будинку святі ікони.

На завершення Єпископ Юліан та Єпископ Василій (Івасюк) УГКЦ звершили Чин освячення дому. За богослужінням їм співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк; економ Коломийської Єпархії прот. Роман Лазарук та диякон Антон Трачук.

джерело : https://kolomija.com/

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=591

Posted by on Сер 18 2020. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ЄПАРХІЇ, ПОДІЇ ЦЕРКОВНОГО ЖИТТЯ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes