Коломийський вісник

Духовенство Верховинського благочиння взяло участь в урочистих заходах з нагоди 29-ї річниці Незалежності України.

Світлина від Верховинська районна рада.
Світлина від Верховинська районна рада.

Відзначення Дня народження Незалежної України відбулося у селищі Верховина на Співочому полі. У даному заході взяв участь благочинний Верховинського благочиння Коломийської єпархії ПЦУ, настоятель храму Пресвятої Тройці с. Ільці митр. прот. Дмитро Михавків разом з духовенством благочиння. Також на заході були присутні : Голова районної ради Іван Шкіндюк , заступниця начальника управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Мирослави Корнелюк, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, голова селищної ради Василь Мицканюк, представники інших релігійних конфесій, працівники районної державної адміністрації, районної ради та керівники районних установ, організацій, громадськості та представників ЗМІ.

Голова районної ради Іван Шкіндюк у своєму вітальному слові наголосив, що у такий прекрасний День ми святкуємо своє право бути вільними, що дух сильної української держави нас супроводжує крізь роки і цього року ми переконалися, що у єдності сила, адже ми зробили неможливе – ми зберегли Верховинський район. Іван Юрійович подякував воїнам АТО, медикам, вчителя, волонтерам та всім хто вірить у нашу країну, та побажав сили та здоров»я всім присутнім.

Далі благочинний Верховинського благочиння митр. прот. Дмитро Михавків разом з духовенством краю провели спільну молитву за встановлення миру та збереження сувернітету нашої Батьківщини.

З нагоди Дня Незалежності відбулося урочисте нагородження спільними грамотами райдержадміністрації та райради за вагомий внесок в розвиток державотворення.

Захід продовжили святковим концертом народний артист України Михайло Кривень, поет, композитор, виконавець власних пісень Богдан Кучер, кращі мистецькі колективи району, а також окремі виконавці подарували присутнім святковий настрій.

Джерело : Верховинська районна рада

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=597

Posted by on Сер 25 2020. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes