Коломийський вісник

Єпископ Юліан взяв участь в урочистому заході “Зберегти символ, що єднає” в місті Коломия

4 серпня 2020 року, в місті Коломия, з нагоди відкриття реставраційних робіт Музею Писанкового розпису, відбувся урочистий захід “Зберегти символ, що єднає”.

На запрошення організаторів, в святковому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Спочатку до присутніх звернулась Генеральний директор Національного музею Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського міста Коломиї Ярослава Юріївна Ткачук, яка подякувала присутнім за допомогу у проведенні відновлюваних робіт та розказала про унікальність й особливість функціонування головної візитівки міста.

Опісля до слова та благословення було запрошене духовенство. Звертаючись до присутніх, Преосвященний Владика Юліан зазначив, що відповідальність за збереження релігійної та культурної спадщини нашого народу лежить на кожному із нас.

“Сьогодні, як ніколи, ми повинні відкинути байдужість та об’єднати свої сили задля розбудови рідного міста. Нехай сьогоднішня спільна молитва та Благословення Господнє стануть запорукою успішного й швидкого виконання реставраційних робіт”, – підсумував Архіпастир.

Також із словом звернувся головний ініціатор проекту відновлення музею, відомий меценат та благодійник, депутат Івано-Франківської обласної ради – Богдан Миколайович Станіславський. У своєму слові Богдан Миколайович подякував усім присутнім за участь у відкритті реставраційних робіт та закликав кожного долучатися до справи збереження та відновлення окраси нашого міста – Музею Писанкового розпису.

На завершення Єпископ Юліан та Єпископ Василій (Івасюк) УГКЦ, організатори заходу, архітертори, митці та представники реставраційних компаній мали змогу обмінятися думками й пропозиціями стосовно проведення та втілення відновлюваних робіт по збереженні музею.

Керуючого Коломийською Єпархією на урочистому заході супроводжували: ієрей Василь Бойчук та ієрей Іван Венгрин.

Джерело :https://kolomija.com

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=604

Posted by on Вер 6 2020. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ЄПАРХІЇ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes