Коломийський вісник

Молебень до Пресвятої Богородиці у військовій частині Коломийщини

21 вересня 2020 року, в день дванадесятого свята Різдва Пресвятої Богородиці, у військовій частині Повітряних сил Збройних сил України, що дислокуються на Коломийщині, було відслужено Молебень до Пресвятої Богородиці.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана та, на запрошення командира військової частини – підполковника Надточого Сергія Павловича, військову частину відвідали: військовий капелан Коломийської Єпархії, настоятель Храму Введення в Храм Пресвятої Богородиці селища Отинія ієрей Василь Мороз та священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї ієрей Василь Бойчук, які звершили Молебень до Пресвятої Богородиці.

Після відпусту священики передали вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана командуванню та військовослужбовцям.

На завершення духовенство окропило присутніх військових освяченою водою.

Джерело : kolomija.com

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=620

Posted by on Вер 23 2020. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ КОЛОМИЇ ТА РЕГІОНУ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes