Коломийський вісник

Єпископ Юліан привітав новообраного Голову Коломийської ОТГ Богдана Миколайовича Станіславського із перемогою

26 жовтня 2020 року, в Єпархіальному Управлінні Коломийської Єпархії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, зустрівся із новообраним головою Коломийської ОТГ Богданом Миколайовичем Станіславським.

Керуючий Коломийською Єпархію привітав Богдана Миколайовича із обранням головою Коломийської об’єднаної територіальної громади, побажав йому Божого Благословення і сил для плідного служіння громаді й процвітання рідного краю.

Архіпастир зазначив, що пан Богдан був достойним із кандидатів на цих виборах та, що його обрання дійсно було з волі Божої, бо, за словом Святого Апостола Павла: “… нема бо влади, що не була б від Бога і ті існуючі влади установлені Богом” (Рим. 13:1).

“Все Ваше життя цілком присвячене служінню Покутському краю і за роки плідної роботи депутатом Івано-Франківської обласної ради Ви домоглися великих успіхів в соціально-економічному та духовному розвитку нашого регіону. Все це стало можливим завдяки Вашій щирій вірі в Бога, Вашому професіоналізму, невичерпній енергії, життєвому досвіду, різнобічним знанням і доброму відношенню до людей. Вами багато досягнуто і чимало ще належить зробити. І для цього Всевишній нагородив Вас різними талантами, які, без сумніву, Ви і надалі будете приносити на вівтар служіння мешканцям Коломийської ОТГ, з успіхом втілювати в життя нові ідеї та рішення”, – зазначив Архіпастир.

Також Його Преосвященство подарував Богдану Станіславському ікону Пресвятої Богородиці.

Під час урочистого привітання були присутні: керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та працівник Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин.

Цього дня Керуючий Коломийською Єпархією в телефонному режимі також привітав новообраних голів об’єднаних територіальних громад: Івано-Франківської міської ОТГ – Марцінківа Руслана Романовича, Городенківської міської ОТГ – Кобилянського Богдана Миколайовича, Косівської міської ОТГ – Плосконоса Юрія Олександровича, Надвірнянської міської ОТГ – Андрійовича Зеновія Мирославовича, Верховинської ОТГ – Мицканюка Василя Миколайовича, Печеніжинської ОТГ – Довірака Ігоря Васильовича, Нижньо-Вербізької ОТГ – М’якущака Ярослава Юрійовича, Поляницької ОТГ – Поляка Миколу Миколайовича, а також новообраних депутатів місцевих рад, які, за попередніми підрахунками, набирають прохідну кількість голосів.

Джерело :https://kolomija.com

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=679

Posted by on Лис 2 2020. Filed under НОВИНИ КОЛОМИЇ ТА РЕГІОНУ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes