Коломийський вісник

Керуючий Коломийською Єпархією благословив відкриття першої сесії новообраної Коломийської міської ради

16 листопада 2020 року, на площі перед музеєм Писанкового розпису міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття першої сесії новообраної Коломийської міської ради.

В урочистому засіданні взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Спочатку до присутніх звернулася Голова Коломийської міської територіальної виборчої комісії Галина Білоус, яка оголосила про відкриття сесії, після чого відбулось спільне виконання Державного Гімну України.

Далі до слова привітання і благословення було запрошено духовенство.
Звертаючись до присутніх, Владика Юліан зазначив, що через Любов Божу повстав Всесвіт і людина отримала своє буття. І лише в Любові Божій можливе справжнє щастя людини.

Його Преосвященство закликав новообраного Голову Коломийської ОТГ разом із депутатами примножувати в своїх серцях духовну любов, яка приноситиме добрі плоди.

Говорячи у своєму слові про розвиток громад, Преосвященний Владика вжив богословське словосполучення – “домобудівництво спасіння”, маючи на увазі те, що лише наслідуючи Божий план спасіння роду людського, Його любов і милосердя, можна сподіватися на успіхи в досягнення земних благ.

У продовженні свого слова, Єпископ Юліан нагадав про відповідальність кожного обранця за свої слова й вчинки перед Господом Богом, власним сумлінням та перед громадою, яка висловила їм свою довіру.

Також Архіпастир процитував третю статтю Конституції України, яка говорить, що Людина, її життя й здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю та наголосив, що саме ці засади повинні бути пріоритетними в роботі пана голови та депутатів.

Завершуючи свою промову, Архієрей зауважив, що символічним є те, що зібрання відбувається біля неофіційного символу міста Коломиї – Музею “Писанка”.

“Писанка символізує Воскресіння, яке є виявом Любові Божої. За дуже короткий термін Музей “Писанка” оновився. Оновилися орнаменти, які її прикрашають. І на сьогодні у багатьох людей нашого краю є спільне сподівання щодо оновлення цілої громади, її життєдіяльності та кожної людини, яка тут проживає», – сказав Архієрей.

Єпископ побажав всім присутнім, щоб на шляху розвитку краю, всім допомагав і благословляв Сам Господь, давав сили звершувати величне заради розвитку й процвітання міста Коломиї та Коломийщини.

Також слово мали: Єпископ Василій (Івасюк) УГКЦ та Єпископ Едвард (Кава) РКЦ.

Продовжуючи засідання сесії, Галина Білоус оголосила про підсумки виборів та запросила переможця виборчих перегонів на посаду голови Коломийської ОТГ – Богдана Миколайовича Станіславського до трибуни для урочистого складання присяги.

Після цього новообраному голові було вручено посвідчення та значок.
Опісля Гаєвий Мирослав Васильович, як старший за віком новообраний депутат, зачитав присягу від імені всього депутатського корпусу.

Потім до присутніх звернувся голова Коломийської ОТГ. Завершаючи своє слово він запросив до трибуни колишнього міського голову Слюзаря Ігоря Богдановича.

до громади звернувся Виконавчий директор регіонального відділення “Асоціації міст України” Стефанчук Юрій Дмитрович.

Після виступу екс-голови урочисте засідання першої сесію новообраної Коломийської ради було закінчено спільним виконанням Державного Гімну України.

На завешення Єпископ Юліан окропив депутатський корпус та присутніх людей освяченою водою.

Преосвященного Владику Юліана на урочистому заході супроводжували: секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук; прот. Тарас Мойсюк; керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак; ієрей Іван Венгрин та диякон Антон Трачук.
Джерело : https://kolomija.com

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=697

Posted by on Лис 17 2020. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ЄПАРХІЇ, ПОДІЇ ЦЕРКОВНОГО ЖИТТЯ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes