Коломийський вісник

Відзначення 32-ї річниці виводу військ з Афганістану у м. Коломия

15 лютого 2021 року, в місті Коломия, біля пам’ятника воїнам інтернаціоналістам, відбулось пам’ятне віче з нагоди 32-ї річниці виводу радянських військ із Афганістану.

На запрошення голови спілки афганців Коломийщини – Йосипа Петровича Тодоріва та, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, участь у заході взяло духовенство Коломийського міського благочиння: прот. Василь Юрчук, ієрей Василь Бойчук та ієрей Анатолій Момот.

Розпочалося дійство з виконання Державного Гімну України, після якого духовенство звершило заупокійну Літію за полеглими воїнами-інтернаціоналістами та всіма борцями за волю і незалежність України.

Опісля зі словом до присутніх звернувся отець Василь Юрчук, який зазначив, що воїни-афганці одні із перших стали боронити Батьківщину на Майдані та Донбасі і цим показали приклад любові до ближнього й своєї рідної землі. Також священик передав вітання та молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

В пам’ятному заході також взяли участь: Голова Коломийської об’єднаної територіальної громади Богдан Станіславський, керівник апарату Коломийської районної державної адміністрації Михайло Беркещук, заступник Коломийського міського голови Володимир Мельничук, воїни 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади та численна громадськість міста.

Завершилося дійство виконанням Державного Гімну України.

Джерело : kolomija.com

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=768

Posted by on Лют 16 2021. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ КОЛОМИЇ ТА РЕГІОНУ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes