Коломийський вісник

Вшанування пам’яті українців загиблих у Другій світовій війні у м. Надвірна

На зображенні може бути: brick wall та просто неба
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, просто неба та дерево

Сьогодні, 7 травня, на території старого кладовища у м. Надвірна пройшли поминальні заходи з нагоди Дня Пам’яті та Примирення. До Пам’ятного Хреста та до Могили борцям за волю України поклали квіти та запалили лампадки керівники районної та міської влади. Присутні вшанували пам’ять всіх українців, які виборювали незалежність і свободу України у часи Другої Світової війни. Опісля присутнім духовенством було відслужено поминальну панахиду. Очолив поминальне богослужіння митр. прот. Олег Траско благочинний Надвірнянського благочиння, настоятель храму св. Володимира Великого м. Надвірна.

Кожен з нас має пам’ятати цей гіркий урок історії. Пам’ятати, що живучи в незалежній державі, ми повинні виховувати молоде покоління в дусі любові та поваги, відчутті вдячності до тих? Хто боровся та віддав життя задля майбутнього України. Сьогодні, це важливо як ніколи, адже у ХХІ сторіччі Україна продовжує свою боротьбу за територіальну цілісність та непорушність кордонів.

Джерело : Надвірнянська РДА

Short URL: http://www.kolvisnyk.com/?p=841

Posted by on Тра 7 2021. Filed under ВСІ ВІСТІ, НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ, СУСПІЛЬНІ НОВИНИ. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Останні публікації

Featured Links

    Пошук в архіві

    Пошук за датою
    Пошук за категорією
    Пошук з Google
    Увійти | Designed by Gabfire themes